• טיפולים פסיכולוגיים
    לגיל הרך
  • הדרכת הורים
  • קבוצות מוכנות
    לכיתה א'

לפרטים נוספים..

מרכז טיפולי כיוונים

ילדכם נמצא בשלבי צמיחה והתפתחות, שדורשים תשומת לב רבה ורגישות מיוחדת. לשם כך, הקימה העמותה את המרכז הטיפולי "כיוונים" שבו מועסקים פסיכולוגים ואנשי מקצוע מוסמכים בתחום התפתחות הילד. אתם מוזמנים להיעזר בשירותיהם ולקבל כלים מקצועיים להעשיר את עולמו של ילדכם ולטפח את כישוריו ויכולותיו.

הוראה מתקנת

ההוראה המתקנת נועדה לסייע ולהקנות כלים והרגלי למידה לתלמידים המתקשים בבית הספר היסודי. תלמידים המתקשים בלימודים עוברים הערכה פרטנית ומופנים לעבודה בקבוצות קטנות עם מורים בעלי השכלה בחינוך מיוחד (מאבחנים מוסמכים). המורים מסייעים לתלמידים בתהליכי רכישת הקריאה, הכתיבה והבנת הנקרא.
אבחונים דידקטים – על מנת לאתר את ליקויי הלמידה בגיל צעיר ולאפשר התמודדות מיטבית איתם, אנו מציעים אבחון מתקדם, מקצועי ומקיף, המיועד לא רק לבדוק האם לילד יש ליקויי למידה, אלא גם למפות אותם ולתת כלים כדי להתמודד איתם.
האבחון נערך על ידי מאבחנת דידקטית מוסמכת והוא כולל בדיקה של השפה, זיכרון, תכנון וארגון, קריאה, כתיבה וחשבון (במידת הצורך).
הכנה לכיתה א'  - הקורס, שמועבר בקבוצות קטנות, משלב משחק, למידה והנאה, מקל על הילדים את המעבר מהגן לכיתה א' ומחזק את מיומנויות הלמידה שלהם.

ריפוי בעיסוק

מטרת הריפוי בעיסוק בתחום הילדים הינה לאפשר לילד למצות את יכולותיו המולדות והנרכשות, תוך שימוש בפעילויות רלוונטיות ומשמעותיות עבורו. זאת על מנת שיוכל להשיג עצמאות ותפקוד מירביים בחיי היום יום שלו, בהתאם לגילו.

קלינאית תקשורת

הצוות ההתפתחותי במעונות צופה ומאתר ילדים עם קשיים התפתחותיים, מדריך את הצוות המטפל ואת הורי הילד ובמידת הצורך מפנה לאבחון ולטיפול.

שירות פסיכולוגי משלים

במסגרתת השירות המשלים ניתנתהאפשרות לתושבים להינות מגוון שירותים בתחומים שונים הניתנים ע"י פסיכולוגים חינוכיים מקצועיים בתוספת תשלום


לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר עם הנהלת העמותה לגיל הרך בטל: 03-9722850