אודות העמותה

העמותה לגיל הרך פועלת בישראל מזה שלושה עשורים, החל משנת 1990, במטרה לעודד אמהות להמשיך את תנופת הקריירה שלהן ולהעניק לילדיהן חינוך ערכי, איכותי ונגיש, המשלב מומחיות רבת שנים בתחום התפתחות הילד לצד חיבור לאורח חיים בריא. העמותה מפעילה 15 מעונות יום הממוקמים ביישובי חבל מודיעין ונמצאת בפיקוח משרד הכלכלה ומשרד העבודה והרווחה. לעמותה יש הנהלה ציבורית בראשות ניסים עידן ותמהיל חבריה מכיל את נציגי היישובים בחבל מודיעין. מנכ"לית העמותה היא עו"ס שרית מרדכי. 

במקביל למעונות היום אנו מפעילים את המרכז הטיפולי "כיוונים", הפועל ע"פ מודל ייחודי שפותח ע"י הסגל המקצועי של העמותה ומסייע לאבחון, איתור וטיפול באתגרי חינוך והתפתחות כבר מגילאים צעירים. 

אודות העמותה

העמותה לגיל הרך פועלת בישראל מזה שלושה עשורים, החל משנת 1990, במטרה לעודד אמהות להמשיך את תנופת הקריירה שלהן ולהעניק לילדיהן חינוך ערכי, איכותי ונגיש, המשלב מומחיות רבת שנים בתחום התפתחות הילד לצד חיבור לאורח חיים בריא. העמותה מפעילה 15 מעונות יום הממוקמים ביישובי חבל מודיעין ונמצאת בפיקוח משרד הכלכלה ומשרד העבודה והרווחה. לעמותה יש הנהלה ציבורית בראשות דן כהן ותמהיל חבריה מכיל את נציגי היישובים בחבל מודיעין. מנכ"לית העמותה היא עו"ס שרית מרדכי. 

במקביל למעונות היום אנו מפעילים את המרכז הטיפולי "כיוונים", הפועל ע"פ מודל ייחודי שפותח ע"י הסגל המקצועי של העמותה ומסייע לאבחון, איתור וטיפול באתגרי התפתחות ובלקויות למידה כבר מגילאים צעירים. מרכז כיוונים גאה לתת מענה לילדים החל מהגיל.

מטרות העמותה

העמותה רואה את ייעודה כמרכז לשירות חינוכי, מקצועי ואיכותי, הנותן מענה לכל צרכיהם ההתפתחותיים והחווייתיים של ילדי הגיל הרך בחבל מודיעין. 15 מעונות העמותה מעניקים טיפול חם ומקצועי לילדים תוך הקפדה על סביבה חינוכית המעודדת ומקדמת את התפתחות הילד.

המעונות פועלים על פי תוכנית חינוכית שהוכנה על ידי אנשי מקצוע המלווים את הפעילות על בסיס יום יומי. נשות הצוות של המעונות עוברות הכשרות לצד פעילויות העשרה מקצועיות בתחומן.

מטרות העמותה

העמותה רואה את ייעודה כמרכז לשירות חינוכי, מקצועי ואיכותי, הנותן מענה לכל צרכיהם ההתפתחותיים והחווייתיים של ילדי הגיל הרך בחבל מודיעין.
15 מעונות העמותה מעניקים טיפול חם ומקצועי לילדים תוך הקפדה על סביבה חינוכית המעודדת ומקדמת את התפתחות הילד.

המעונות פועלים על פי תוכנית חינוכית שהוכנה על ידי אנשי מקצוע המלווים את הפעילות על בסיס יום יומי. נשות הצוות של המעונות עוברות הכשרות לצד פעילויות העשרה מקצועיות בתחומן.